Projekt FBR

Mieszkanie w stylu nowoczesnym minimalistycznym w Krakowie. Powierzchnia: 105 m², Rok: 2021

Mieszkanie  w stylu nowoczesnym minimalistycznym

Lokalizacja: Kraków
Powierzchnia 105m²
Rok: 2021

Realizacja: ktotopanutak.pl
Zdjęcia: angelikapultorak.com i Magdalena Wilkosz-Franczyk

Mieszkanie jest jasne i przestronne – do zaprojektowania miałam ponad 100m²! Króluje biel, beże, dębowa podłoga i dekory na meblach, a do tego czarne dodatki. Każdy projekt to nie tylko piękne meble, materiały, struktury i dodatki. To przede wszystkim funkcjonalna przestrzeń do życia na co dzień. 

 Klienci zrezygnowali z jednej z łazienek, aby mieć dodatkową garderobę dostępną z korytarza. To był strzał w 10!  Pod schodami ukryłam dodatkową przestrzeń do przechowywania, która stanowi kontynuację ściany z delikatnymi pionowymi podziałami. Schody prowadzą do pokoju, gdzie mieści się dodatkowa strefa wypoczynku i domowa siłownia. I co najlepsze – super widok z tarasu na cały Kraków! W tak prostym wnętrzu ważne są detale. Ściana ozdobiona jest minimalistyczną sztukaterią w bardzo delikatny sposób. 

Salon w stylu minimalistycznym szara sofa sztukateria
Mieszkanie w stylu minimalistycznym sypialnia tapicerowane wzgłowie

Aneks kuchenny zaprojektowałam w kolorze ciepłego dębu, bieli i beżu. Czarne dodatki świetnie współgrają z granitowym blatem. Klienci postawili na funkcjonalność i ponadczasowy wygląd nowego mieszkania.