O mnie

Magdalena Wilkosz - Franczyk

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej (2007). We wcześniejszej pracy zawodowej uzyskałam doświadczenie, dzięki któremu nie tylko potrafię zaprojektować piękną i funkcjonalną przestrzeń, ale również wiem jak istotną rolę odgrywają rozwiązania techniczne.

W czym mogę Ci pomóc?

Moim zadaniem jest stworzenie pięknych i komfortowych wnętrz, które będą odzwierciedleniem Twoich pasji i charakteru. Będziesz dzielić je codziennie z rodziną. Będziesz w nich odpoczywać po długim dniu pracy lub po podróży, w spokoju i bezpieczeństwie. Twoja kuchnia będzie najwygodniejszym miejscem do przygotowania posiłków dla rodziny, salon miejscem na lekturę czy ulubiony serial, łazienka oazą spokoju, gdzie nikt Ci nie przeszkadza. Twoje dzieci będą dorastać, uczyć się i bawić w pokojach dostosowanych do ich wieku i potrzeb. W gabinecie znajdziesz spokojne miejsce do pracy, a może dodatkowo ugościsz w nim swoich znajomych z daleka, gdy Cię odwiedzą. Twoje wnętrza będą Ci towarzyszyły w szczególnych okazjach, gdy chcesz się podzielić swoimi radościami z przyjaciółmi i bliskimi. Może w najbliższym roku zorganizujesz święta albo sylwestra?

Zastanawiasz się jak urządzić nowy dom lub wyremontować mieszkanie?

Twoje obecne mieszkanie straciło z czasem swoją pierwotną funkcjonalność? Kupowane przez kilka lat meble już do siebie nie pasują? Być może nie masz czasu na poszukiwania najlepszej na świece sofy? Być może nie wiesz czego oczekujesz od poszczególnych elementów wyposażenia? Obawiasz się podpowiedzi niedoświadczonych znajomych, którzy mają przecież inne potrzeby i gust niż Ty? Nie wiesz ile kosztują rozmaite materiały i co właściwie masz do wyboru w swoim zaplanowanym budżecie? Obawiasz się, że sam sobie nie poradzisz z planowaniem, podejmowaniem decyzji i z remontem? Nie znasz dobrego wykonawcy ani stolarza? Czy jeśli zajmiesz się tym sam, to finalny efekt Cię zadowoli, spodoba się Twoim bliskim i znajomym? Wątpisz w to, że niedoświadczony projektant dopasuje projekt do Twoich potrzeb i możliwości? Obawiasz się, że otrzymasz od niego rozwiązania typowe i już niemodne, a Twój budżet zostanie przekroczony i nie będziesz mógł w pełni zrealizować projektu?

Aneks kuchenny w stylu nowoczesnym. Fornirowane i lakierowane fronty. Zielona sofa i fotel boucle.
Przedpokój w stylu modernistycznym. Drewniana komoda w metalowymi prętami. Sztukateria.

Dlaczego warto wybrać GUUST:

Dopasowanie
Doskonale rozumiem, że To Ty będziesz użytkownikiem zaprojektowanego przeze mnie wnętrza. To Tobie ma się ono podobać, Ty będziesz tam spędzać najwięcej czasu. Projektuję  z pełnym szacunkiem dla Twoich wyborów, dbając o  funkcjonalność, jakość i piękno.

Współpraca
Na każdym etapie projektu współpracuję z fachowcami i doradcami, aby mieć pewność, że przyjęte rozwiązania przestrzenne będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz mieć pewność, że wybrane materiały sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach, a meble i dodatki będą służyły Ci przez lata.

Czas
Szanuję Twój czas i dzięki mnie nie będziesz go tracić na  poszukiwaniach materiałów wykończeniowych i mebli. Po to tu jestem, aby pokazać Ci esencję rozwiązań, które dostosowanych do Twoich preferencji. Gwarantuję Ci, że dotrzymam określonych w umowie terminów, bo wiem jak ważne jest rozpoczęcie realizacji projektu, gdy długo czekałeś na poleconą ekipę wykończeniową, gdy już za raz zaczynasz pracę w nowym mieście, gdy chcesz się przeprowadzić do większego lokum lub gdy właśnie otwierasz swoją wymarzoną kawiarnię, a może nowy sklep.

Budżet
Od samego początku rozmawiam o budżecie. Projektuję wnętrza realne do wykonania w określonych ramach finansowych. Nic nikomu z pięknych wizualizacji, jeżeli wykonanie remontu przekracza możliwości. Trzymam się ustalonego budżetu i informuję Cię o cenach przez cały proces projektowy.

Zaangażowanie
Każdy projekt traktuję indywidualnie i poświęcam mu tyle czasu aby otrzymać najlepszą jakość. Jestem Twoim aniołem stróżem, który podpowie Ci najlepsze rozwiązania i uchroni od nieprzemyślanych decyzji. Sama cenię uczciwość i rzetelność, więc możesz tego ode mnie oczekiwać. Dotrzymuję obietnic, nigdy nie obiecuję rzeczy niemożliwych.