Projekt FBR II

Mieszkanie 52m2, lokalizacja: Kraków, rok: 2021, Wizualizacje: Saiko Studio

Mieszkanie  w stylu minimalistycznym

Lokalizacja: Kraków
Powierzchnia 52m2
Rok: 2021

Ciepłe szarości i beże świetnie komponują się z delikatnymi złotymi dotkamy. W tym projekcie pierwsze skrzypce grają struktury – minimalistyczna sztukateria, ciekawa konstrukcja stołu, szkło ornamentowe w witrynie.  Wszystko na tle pięknej bielonej deski dębowej układanej w jodełkę francuską.

Klientka zakochała się w tej podłodze od pierwszego wejrzenia. Szkło ornamentowe wróciło w wielkim stylu i w nowy sposób ozdabia współczesne wnętrza minimalistyczne. Tutaj użyłam go w zabudowie kuchennej. Szaro beżowe meble oraz biało szara płytka onyks w tym ciepłym oświetleniu sprawiają, że mieszkanie jest bardzo przytulne.

v
sypialnia w stylu minimalistycznym lóżko tapicerowane lustro.jpg

Minimalizm? Tak, poproszę! Szare tapicerowane łóżko dzieli ścianę na dwie części kolorystyczne rozdzielone delikatną sztukaterią. Uwielbiam lampy, które wybraliśmy z Klientką na oświetlenie szafek nocnych. Sypialnia jest również bardzo przytulna. Ścianę z telewizorem ozdobiłam minimalistyczną sztukaterią.  Przy planowaniu przebudowy tego mieszkania udało się wygospodarować wydzieloną garderobę. Została połączona z zabudową meblową sypialni i zamykana jest przesuwnymi drzwiami ze szkłem ornamentowym.

Za wizualizacje odpowiada saikostudio.pl