Opinie klientów

Bardzo cenię szczere opinie moich klientów

Salon z jadalnią w stylu klasycznym i japandi

Magdalena P.  Malmo  *****

„Polecam w 100%! Profesjonalne, konkretne i indywidualne podejście od początku do końca realizacji projektu. Wartościowe rozmowy, podczas których Pani Magda dawała innowacyjne wskazówki oraz propozycje wdrożenia ciekawych rozwiązań do projektu. Architekt z wielką pasją. Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden projekt przed nami!”

Michał K. Michałowice  *****

„Do Pani Magdy trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy również zamówili u niej pełny projekt mieszkania. Byliśmy dosyć ciężkimi i wymagającymi klientami, a mimo to Pani Magda zawsze cierpliwie wysłuchała naszych sugestii oraz uwag i wychodziła z rozwiązaniem jeszcze lepszym niż to co rodziło się w naszych głowach. Pani Magda podchodzi bardzo indywidualnie do potrzeb klienta i nie narzuca swoich pomysłów, czego doświadczyliśmy współpracując z innym „renomowanym” i znanym krakowskim studiem projektowym. Efektem naszej współpracy jest piękny i funkcjonalny projekt dopasowany do naszych potrzeb. Warto też wspomnieć, że nawet po zakończonej już współpracy, Pani Magda zawsze chętnie służy pomocą i radą.”

Rozalia W. Kraków  *****

„Pani Magda zaprojektowała nam wnętrze 62-metrowego mieszkania w stanie deweloperskim w Krakowie. Projekt uwzględniał w większości meble na wymiar. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. Wybór materiałów i dodatków bardzo na plus. Proces współpracy przy projekcie oceniamy również bardzo pozytywnie. Doceniamy zaangażowanie i to, że Pani Magda nie narzucała swoich pomysłów, była otwarta na nasze uwagi i potrafiła uwzględnić je w projekcie tak, że efekt finalny potrafił zaskoczyć i bardzo przypadł nam do guustu 🙂 Poleciła nam też firmę produkującą meble i wykonawcę remontu, z których również jesteśmy zadowoleni. Szczerze polecamy!”

Magdalena J. Kraków  *****

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Madzią! Sumienna, zaangażowana w projekt od początku do końca! Efekt końcowy jest jeszcze lepszy niż na wizualizacjach. Polecam w 100%!”

Magdalena K. Kraków/Gdów  *****

„Bardzo profesjonalna i sympatyczna 4-krotna współpraca przy adaptacji mieszkań pod wynajem. Znakomity projekt kuchni do domu, przebudowy niemodnego kominka, imponujący lifting starej łazienki bez przebudowy . Projekty mieściły się w założonym budżecie, wnętrza unikalne, ponadczasowe a zarazem przytulne. Polecam, ale i sama jeszcze skorzystam.”

Paulina N. Łódź  *****

„Pani Magda tworzyła projekt naszego mieszkania w Łodzi. Dzięki jej kompleksowemu projektowi remont zamiast trwać pół roku trwał zaledwie dwa miesiące. Ekipa remontowa nawet była pod wrażeniem, że o nic nie musi pytać. Mimo tego, że współpraca była na odległość nie odczuliśmy z tym związanych kłopotów. Kontakt był rewelacyjny Pani Magda zrozumiała idealnie nasze potrzeby i zaproponowała takie rozwiązania, że sami nigdy byśmy na nie nie wpadli. A mieszkanie mimo swoich 56 m2 wygląda przestronnie i nowocześnie. Współpraca z nią z sama przyjemność.”

Marcin M. Łódź  *****

„Super kontakt, projekt idealnie wpasowany w mój gust. To co cenne u Pani projektant : najpierw słucha klienta a później doradza i proponuje. Zaznaczam to bo spotkałem się już z architektami wnętrz którzy pomijają pierwsza fazę i od razu przedstawiają swoje wizje. A nie o to chodzi. Projekty bardzo szczegółowe wiec wykonawca nie wisiał na telefonie z tysiącem pytań tylko dostał projekt i po 2 miesiącach oddał mieszkanie wykonane zgodnie z projektem. Polecam i pozdrawiam Panią Magdę.”

Sypialnia w stylu klasycznym i japadni. Tapeta w kwiaty i sztukaterie